Duszpasterze

IMIĘ I NAZWISKO ROZPOCZĘCIE ZAKOŃCZENIE STANOWISKO
Tomasz Chalimoniuk-Ławryńczyk 01.09.2018 wikary
Józef Szpek 01.09.2016 rezydent
Marek Olekszyk 01.09.2013 05.01.2018 wikary
Paweł Pindral 01.09.2013 31.08.2016 wikary
Marcin Gruszka 01.09.2010 31.08.2013 wikary
Rafał Fiet 01.09.2009 31.08.2013 wikary
Maciej Górka 28.08.2006 31.08.2010 wikary
Rafał Sierla 01.09.2004 09.08.2009 wikary
Konrad Krzyż 01.09.2003 proboszcz
Marek Pyka 01.09.2003 27.08.2006 wikary
Adam Kubasik 16.08.2000 31.08.2004 wikary
Marek Niewiadomski 16.08.2000 31.08.2003 wikary
Franciszek Koenig 01.12.1999 01.09.2000 wikary
Jan Tomaszewski 21.08.1999 28.01.2000 wikary
Marcin Kwoczała 28.08.1995 20.03.1999 wikary
Andrzej Bartysiewicz 28.08.1993 15.08.2008 wikary
Ludwik Aleksy 28.08.1993 31.08.2003 proboszcz
Jerzy Jelonek 1991 28.08.1993 wikary
Krystian Hampel 27.08.1991 21.08.1995 wikary
Paweł Wróbel 04.11.1990 27.08.1993 proboszcz
Tadeusz Oślizło 27.08.1990 16.12.1991 wikary
Mirosław Chołuj 26.08.1989 27.08.1990 wikary
Waldemar Spyra 28.08.1988 27.08.1991 wikary
Wiesław Żurawski 25.08.1987 25.08.1989 wikary
Marek Wieczorek 28.08.1985 27.08.1988 wikary
Ginter Żmuda 25.08.1984 25.08.1988 wikary
Paweł Wróbel 1983 1985 wikary
Leopold Rychta 12.09.1983 04.11.1990 proboszcz
Leopold Rychta 22.08.1983 11.09.1983 administrator
Norbert Małecki 31.08.1980 25.08.1984 wikary
Józef Żyłka 14.08.1980 22.08.1983 wikary
Marian Maślanka     wikary
Henryk Szier 04.03.1979 24.08.1983 proboszcz, dziekan honorowy
Stanisław Skolarus 18.04.1974 15.06.1980 wikary
Włodzimierz Dęborz 05.11.1975   wikary
Jan Czyszczoń 24.10.1975 26.06.1977 wikary
Feliks Tłusty 08.1975 10.1975 wikary
Rainhold Wilczek 08.1974 10.1975 wikary
Hidiar Churiel 30.07.1972 08.1975 wikary
Gotfryd Fesser 18.11.1971 12.04.1974 wikary
Manfred Słaboń 03.08.1968 18.11.1971 wikary
Erhard Olbrych 19.08.1968 13.07.1972 wikary
Alfons Szubert 16.08.1967 01.09.1968 wikary
Powak Dioter 03.11.1966 01.09.1968 wikary
Bronisław Dołhan 02.09.1966 19.07.1967 wikary
Jan Wilczek 14.07.1964 17.10.1966 wikary
Hubert Dobiosz 12.10.1961 10.09.1966 wikary
Ludwik Ślązak 14.09.1960 04.08.1964 wikary
Jan Świder 21.01.1960 01.09.1960 wikary
Julian Skowroński 14.11.1958 01.10.1961 wikary
Rudolf Lodzik 06.08.1956 30.11.1958 wikary
Andrzej Urbański 11.1953, 29.12.1954 10.04.1958 wikary
Alojzy Wycisk 07.06.1956 03.02.1979 proboszcz, dziekan
Alojzy Wycisk 05.06.1953 07.06.1956 administrator, rządca parafii, wikary
Alojzy Wycisk 04.1951 31.05.1953 wikary
Jan Szajor 1950 1951 wikary
Behreus 1944 1950 wikary
Szczęsny 1943 1944 wikary
Góggel 1943 1944 wikary
Jęderek 1943 1944 wikary
Drapała 1941 1943 wikary
Albich 1936 1941 wikary
Kara 1934 1940  
Józef Godziek 30.04.1934 31.05.1953 proboszcz
Hende 07.12.1933 05.1934 proboszcz
Hende 1931 1933 wikary
Skowronek 1929 1931 wikary
Thiersch 1928 1929 wikary
Kokoszka 1925 1926 wikary
Choroba 1925 1927 wikary
Gołąbek 1923 1925 wikary
Pitschke 1921 1923 wikary
Śmieja 01.1921 12.1921 wikary
Haruszka 10.1920 12.1920 wikary
Śmieja 1919 1920 wikary
K. Krawczyk     wikary
Groger     wikary
Aureli Barabasz 20.09.1912 07.12.1933 proboszcz
Painpuch 18.09.1911 20.09.1912 wikary
Emil Laska 18.09.1911 20.09.1912 administrator
Brysch 07.11.1909 15.09.1911 pomocnik administratora
Painpuch 07.11.1909 15.09.1911 pomocnik administratora
Alojzy Kotuła 07.11.1909 15.09.1911 pomocnik administratora
Wojciech Ludwik 07.11.1909 15.09.1911 administrator